Компанія Ferrari веде роботу над двома повністю електричними моделями з внутрішніми індексами F244 і F245, пише британський журнал Car з посиланням на свої джерела. Першу модель представлять у 2024 році, друга з’явиться роком пізніше.

Як стверджує видання, новинки будуть побудовані на шасі майбутнього кросовера Ferrari Purosangue – він з’явиться у2022 році. Ця машина отримає на вибір повністю бензиновий або гібридний мотори.

Що стосується електромобілів, то, найімовірніше, це також будуть кросовери, відмінність між якими буде зводитися лише до зовнішності. За даними видання, італійські інженери вибрали схему з чотирма електромоторами загальною потужністю не менше 610 к.с. Ємність базової батареї становитиме 80 кВтгод.

Варто зазначити, що такі показники вже зараз здаються за мірками електромобілів досить скромними. Можна лише припустити, що перевагою F244 і F245 над конкурентами може виявитися рекордно низька для електричного транспорту вага.

Раніше у Ferrari відмовлялися випускати електромобілі як мінімум до кінця 2025 року. Можливо, ринкові реалії 2020 року змусили італійців переглянути свої плани. Можливо, вони прислухалися до аналітиків, які декілька місяців тому якраз порадили Ferrari якомога швидше перейти на електромобілі.