Реставраційна майстерня Roadster Salon з Іллінойсу, США, почала приймати замовлення на електричну версію класичного родстера Fiat 124 Sport Spider. Конверсія передбачає установку одного або двох моторів і збереження оригінальної п’ятиступіневою механічної коробки передач.

Донорами для електричного Spider America EV виступають родстери Fiat 124 Sport Spider, що випускалися в 70-х роках минулого століття. В Roadster Salon позбавляються від оригінального двигуна і встановлюють замість нього батарейну силову установку, розроблену фірмою Electric GT. Шо цікаво, на машинах вдається зберегти вихідну механічну коробку, причому пересуватися можна і шляхом перемикання передач, і в повністю автоматичному режимі.

Віддача двомоторної установки становить близько 203 к.с. і 270 Нм крутного моменту – найпотужніший двигун Fiat 124 Sport Spider видавав 135 сил. З місця до 60 миль/год  (97 км/год) Spider America EV розганяється за 6 сек – удвічі швидше донорського Фіата. Максимальна швидкість – 210 км/год. Запас ходу не вказано, але, за словами компанії, він вище, ніж у сучасного Fiat 500e (200 кілометрів за WLTP).

Крім заміни двигуна, фахівці Roadster Salon модернізують рульове керування родстера, шасі, гальма та підсилюють кузов. Салон обшивають дорогою шкірою у стилі вінтажних Maserati і Ferrari. Початкова ціна електрокара – 139 995 доларів. Можна замовити базову модель на основі Lusso S2 з одним електромотором – вона обійдеться у 89 995 доларів.

Відзначимо, що в останні роки конверсія класичних машин в електрокари набирає популярність. Чого тільки варта бензинова Audi S5, яку оснастили агрегатами Tesla.