Концерн Fiat оголосив про старт європейського продажу нового електричного хетчбека 500. На самому початку автомобіль доступний в обмеженій серії, яка так і називається – La Prima. Раніше компанія почала прийом замовлень на аналогічну серію електрокарів 500 з кузовом кабріолет.

Незважаючи на те, що версія La Prima називається обмеженою, ніяких особливих обмежень на неї немає. Автовиробник не називає точну цифру тиражу моделі. Ба більше, для того, щоб замовити новинку, не потрібно навіть вносити депозит – мешканці європейських країн просто розміщують замовлення на сайті або в автосалоні.

З точки зору техніки La Prima не відрізняється від звичайного електричного «п’ятисотого». На цей автомобіль ставлять батарею ємністю 42 кВтгод якої вистачає на 320 кілометрів шляху (за WLTP). Потужність електродвигуна становить 118 к.с., максимальна швидкість обмежена на позначці 150 км/год. Швидка зарядка дозволяє набрати 80% енергії за 35 хв.

Чим хороша версія La Prima, так це комплектацією. Так, покупець одразу отримує автопілот другого рівня з активним круїз-контролем та системою автоматичного утримання у смузі. Плюс просунуту мультимедійну систему, панорамний дах та навіть домашню зарядну станцію, що включена до вартості. На додаток йдуть три ексклюзивні кольори та спеціальні 17-дюймові колеса.

Вартість електричного хетчбека Fiat 500 La Prima в Італії становить 34,9 тисяч євро, кабріолет – на 3 тисячі дорожчий.