Американська компанія Fisker розповіла про незвичайний «Каліфорнійський режим» (California mode), який з’явиться в новому електричному кросовері Ocean. Ця опція дещо виділятиме новинку  на тлі свого основного конкурента –  Tesla Model Y.

На офіційній сторінці Fisker у фейсбуці з’явився новий тизер нового режиму, який запатентований компанією і «схвалений океанським бризом». Суть нової опції доволі проста – натисканням однієї кнопки можна відкрити відразу всі вікна. У багатьох автомобілів є аналогічній режимом, однак у кросовера Fisker відкриваються одразу 9 вікон (!), зокрема, панорамний дах та скло у кришці багажника.

Відмітимо, що ще 27 листопада Fisker розпочав прийом замовлень на Ocean, але клієнти отримають свої автомобілі тільки через два роки, на початку 2022. Крім того, електромобіль Ocean ще не представляли публіці – прем’єра відбеться 7 січня 2020 року в рамках виставки споживчої електроніки CES в Лас-Вегасі.

Що стосується основних технічних характеристик Fisker Ocean, в якості силової установки виступають два електромотори, які живляться від акумуляторної батареї ємністю 80 кіловат-годин. За попередніми даними, запас ходу досягне 483 км.