Американський стартап Fisker не зміг домовитися з Volkswagen про використання платформи MEB для випуску свого першого електромобіля – кросовера Ocean. Зокрема, глава Fisker Хенрік Фіскер заявив, що сторонам не вдалося домовитися про вартість платформи, а також про терміни виробництва. Проте, фірма вже знайшла заміну VW в цьому питанні – стартап звернувся до компанії Magna Steyr, пише Reuters.

Австрійська Magna є найбільшим в світі виробником автомобілів без власного бренду – вона випускає машини на замовлення інших концернів. Зокрема, саме Magna робила такі автомобілі як перше покоління BMW X3, Mercedes E-Class і Aston Martin Rapide. Крім того, компанія є одним з найбільших в світі виробників автокопонентів.

У Fisker сподіваються, що Magna зможе до 2022 року організувати випуск електричних кросоверів Ocean на заводі в австрійському Граці. І тут важливо згадати, що зараз це підприємство випускає іншу схожу електричну машину – Jaguar I-Pace.

Активність Fisker в останні дні пов’язана з наміром компанії вийти на біржу для залучення інвесторів. Маючи готовий бізнес-план з організації виробництва спільно з сильним партнером, компанії буде простіше знайти необхідне фінансування.