Американська компанія Fisker Inc. найближчими тижнями оголосить про підписання угоди з Volkswagen щодо використання модульної електричної платформи MEB, яка ляже в основу електричного кросовера Ocean. Іншими словами, новинка від молодої, але амбітної компанії буде побудована на одній платформі з Volkswagen ID.3, ID.4, Cupra el-Born і Skoda Enyaq.

Ба більше, як виявилося, навіть прототип Fisker Ocean був побудований дизайн-студією Italdesign, яка зараз належить компанії Audi, що входить до Volkswagen Group, пише видання The Verge.

Водночас остаточної угоди між Volkswagen і Fisker поки немає. У німецькому концерні лише підтвердили, що переговори ведуться і що вони готові на взаємовигідних умовах ділитися своєю платформою.

Шасі MEB, про яке йдеться, передбачає встановлення одного або двох електродвигунів, а також кількох батарей на вибір. У топовому виконанні це 306 к.с. і блок акумуляторів на 82 кіловат-години.

Використання платформи Volkswagen MEB дозволить Fisker прискорити запуск Ocean в серію та знизити його собівартість. Водночас компанія не відмовляється від розроблення власного автомобільного шасі, а також твердотільних акумуляторів для майбутніх моделей.