Глава фірми Fisker Хенрік Фіскер поділився подробицями  щодо опціонально пакету для електричного кросовера Ocean. Додаткове обладнання перетворює міський електрокар на автомобіль для рятувальників і військових, який впорається навіть з серйозним бездоріжжям. Однією з його особливостей стало повнорозмірне запасне колесо, що зберігається в ніші на капоті.

Новий пакет опцій отримав назву Force E. Поки такий автомобіль існує тільки у вигляді 3D-моделі, а ходовий прототип компанія покаже не раніше 2021 року.

До списку оснащення кросовера, крім запаски, входять колеса з позашляхової гумою, додатковий блок освітлення на даху, експедиційний багажник та каністра для води. Сере інших відмінностей від стандартної моделі – захист днища та збільшені колісні арки. Пакет Force E можна буде замовити тільки для повнопривідних модифікацій Ocean з 300-сильною установкою.

Що ж стосується стандартного Fisker Ocean, якому належить конкурувати з Tesla Model Y, то він відправиться на конвеєр у четвертому кварталі 2020 року. Прем’єра моделі відбулася кілька місяців тому в Лос-Анджелесі, тоді ж були продемонстровані незвичайні функції електромобіля.

Зокрема, він отримав караоке для водія і сонячну панель на даху. Крім того, у кросовера є «режим кабріолета», при якому опускаються всі стекла, включаючи заднє скло, а люк повністю зсувається.

Модель вже доступна для замовлення,  ціни стартують від 37 499 доларів. Для порівняння, найближчий конкурент, Tesla Model Y, коштує 47 тисяч доларів. Відвантаження кросоверів клієнтам почнеться у 2022 році.