Компанії BMW, Daimler AG, Ford і Volkswagen оголосили про створення спільного підприємства, яке отримало назву IONITY. В рамках цього проекту до 2020 року автовиробники організовують загальну мережу зарядних станцій для електромобілів в Європі.

В плани компанії входить відкриття 400 комплексів потужністю 350 кіловат. Перші 20 станцій відкриють в Німеччині, Австрії і Норвегії вже до кінця поточного року. Ще 100 електрозаправок введуть в експлуатацію в 2018-м.

Перші станції, від яких можна буде заряджати відразу декілька автомобілів різних брендів, розташовуватимуться біля основних трас і магістралей на відстані 120 кілометрів один від одного.

У IONITY відмітили, що BMW, Daimler AG, Ford і Volkswagen мають рівні частки в спільному підприємстві. При цьому компанії відкритий для пропозицій інших автовиробників по розширенню мережі зарядних станцій.
Раніше неодноразово повідомлялося про те, що європейські країни збираються заборонити продаж нових автомобілів, оснащених бензиновими і дизельними двигунами внутрішнього згорання. Так, у Великобританії подібна заборона набуде чинності з 2040 року.