Ше у 2019 році каліфорнійська компанія Zero Labs представила незвичайний проект – електрокар на базі класичного позашляховика Ford Bronco. Але тоді компанія розкрила лише частину деталей, проте тепер оголошені усі технічні аспекти, а також вартість новинки.

Bronco змінився і візуально, і технічно. Але якщо в зовнішності легко вгадуються риси оригіналу, то по техніці це зовсім інший автомобіль. Інженери створили для нього нову платформу з повністю незалежною підвіскою.

Позашляховик оснащений літій-іонним акумулятором ємністю 70 кВтгод, що забезпечує 305 км автономного ходу. До руху автомобіль приводиться електродвигуном BorgWarner потужністю 374 к.с. Можна замовити і двомоторний версією з віддачею в районі 600 к.с.

На автомобілі використовується повний привід, 2-швидкісна роздавальна коробка Atlas, диференціали Currie і 5-швидкісна механічна трансмісія. Нечасто зустрінеш поєднання електромотора і старої доброї «механіки». Серед інших ознак XXI століття можна відзначити 6-поршневі передні гальма Brembo.

Якщо спочатку передбачалося, що електричний Bronco буде випускатися тільки з вуглепластиковим кузовом, то тепер Zero Labs пропонує і сталевий. При цьому навіть такий варіант обійдеться у $185 000. Версія з карбоном буде ще дорожчою (її цінник поки не озвучений).

Спочатку компанія планувала збирати по 150 таких машин на рік, але аналіз попиту виявив, що ринок не поглине більше 30-40 одиниць. А з урахуванням чималої ціни і цих покупців ще доведеться пошукати.