Компанія Ford стала затримувати постачання електричних кросоверів Mustang Mach-E споживачам у Північній Америці. Продажі цих авто стартували перед новим, 2021 роком.

Як пише Electrek.co, велика кількість клієнтів поскаржилися, що представники автовиробника попередили їх про затримку приблизно на місяць. У компанії виданню підтвердили факт затримок і пояснили, що вони пов’язані з необхідністю провести додатковий контроль якості автомобілів.

Найбільш цікавим в цій історії є те, що кілька днів тому глава електромобільного напрямки Ford Даррен Палмер виступив з критикою в бік конкурентів. За його словами, перевагою Mach-E є якраз його якість.

Палмер зазначив, що у електромобіля Ford двері встановлені рівно, кузовні панелі не відрізняються за кольором, бампери при проїзді через калюжі не відвалюється, панорамний дах не здуває вітром і навіть висувні дверні ручки не замерзають на морозі. Він не вимовив імені Tesla, однак не всі наведені вище дефекти скаржилися саме власники каліфорнійських електрокарів.