Пікап Ford серії F отримає гібридну і повністю електричну версію. Про це на автомобільній конференції, яку організував Deutsche Bank, заявив глава концерну Джим Хакетт. Він також пообіцяв випустити електричний фургон Transit, який вже має плагін-гібридну версію.

Хакетт не назвав а ні термінів появи електричного пікапа, а ні навіть конкретну версію серії F, про яку йде мова. Дана серія об’єднує цілий ряд моделей, до якого входять важкі пікапи і навіть вантажівки. Ми можемо лише припустити, що мова йде про середньорозмірний пікап F150 – протягом десятиліть ця модель є лідером сегменту з продажу у Північній Америці.

Минулого року концерн Ford офіційно оголосив про намір випустити 16 нових електрокарів до 2022 року. Судячи з усього, новий пікап стане однією з таких новинок. Конкуренцію йому складуть майбутні пікапи від Tesla і Rivian – вони також вийдуть на ринок ближче до 2022 року.

У вівторок концерн Ford оголосив про створення альянсу з Volkswagen. Партнери домовилися спільно розробити новий пікап – якраз до 2022 року. Крім того, Ford та VW намір співпрацювати в галузі розробки і виробництва електромобілів. Виходячи з цього, ми можемо припустити, що електричний пікап про який говорив Хакетт буде створено за підтримки Volkswagen.