Прем’єра електричного кросовера Ford з дизайном у стилі спорткара Mustang відбудеться 17 листопада – за кілька днів до старту автосалону в Лос-Анджелесі (ймовірно, на американській виставці електрокар вперше з’явиться на публіці). Про це свідчить відеотизер, опублікований виробником. Також в офіційному ролику компанія демонструє скетч кросовера, великі плани макету майбутнього електрокара та замальовки дизайнерських рис кузова.

У профілі нового кросовера безпомилково вгадуються риси Мустанга: схожість досягається за рахунок малюнка оптики та вигинів кузова. Ймовірно, дизайнери запозичать у легендарного спорткара оформлення решітки радіатора. Інших подробиць про зовнішність електрокара немає: компанії Ford вдалося провести тестові випробування прототипів під багатошаровою захисною плівкою, зображення фотошпигунів не дають можливість зробити висновків щодо екстер’єру.

Скріншоти з відео

Назва майбутнього позашляховика також тримається в секреті: спочатку ходили чутки, що новинку отримає ім`я Mustang Mach-E, проте шанувальники марки неоднозначно сприйняли таку новину, тому не виключено, що електрокар отримає іншу назву, наприклад, Maverick.

Єдине, що відомо достовірно – запас ходу. Ford стверджує, що електромобіль зможе проїжджати на одному заряді до 600 кілометрів за циклом WLTP. Для порівняння, у моделі Audi e-tron 55 quattro цей параметр становить 356-411 км, в залежності від комплектації, у молодшій версії e-tron 50 quattro – 299 км, у Jaguar  I-Pace – 480 км, у Mercedes EQC – 417 км, у Volvo XC40 Recharge – понад 400 км, у Tesla Model Y – від 390 до 540 км в залежності від модифікації.  Однак точні показники автономності будуть залежати від температури навколишнього середовища, погодних умов та стилю керування.

Також відомо, що новий кросовер зможе заряджатися від зарядки постійним струмом потужністю 150 кВт, завдяки чому за 10 хвилин підключення запах ходу буде поповнюватися на 75 км (а заряджання акумулятора з 10 до 80% займатиме 45 хв).

Неофіційні дані свідчать, що новинка використовує компоненти глобальної платформи C2. Але як би там не було, це буде перший електромобіль Ford, який зроблять з нуля, на відміну від побудованого на базі бензинової версії електричного Фокуса 2011-2018 років, який міг проїхати на одному заряді лише 122/185 км ( до / після оновлення) за американським циклом EPA.