У патентному бюро США з’явилися документи, присвячені електричному пікапу Ford F-150. Модель нового покоління вийде на ринок у трьох версіях: в монопривідній з одним електромотором та у повнопривідних – з двома двигунами по одному на кожній осі та чотирма агрегатами, по одному на кожне колесо.

На фото з американського патентного відомства відзначені додаткові ребра жорсткості, що захищають батареї електропікапу. Конструкція дозволить знизити навантаження на лонжерони рами та зробити ці елементи легшими, тоншими та дешевшими у виробництві, ніж у моделі актуального покоління. На малюнку зображена найбільш поширена схема з двома двигунами, але найбільш продуктивні пікапи можна буде оснастити чотирма електромоторами.

Шпигунське фото Ford F-150 EV

Що цікаво, архітектура, яка зображена на патенті Ford суперечить шпигунським фото електричного F-150. На передсерійних прототипах пікапу (один з них – на фото зверху) батареї розташовані під кабіною, а порт для зарядного пристрою інтегрований в переднє крило. Ймовірно, подібна компромісна схема обрана для першої серії тестових зразків.

Дата дебюту електричного пікапу Ford тримається в секреті. У січні топ-менеджмент американської фірми дав зрозуміти, що серійний випуск екологічно чистогопікапу розпочнеться у 2021 році. Не виключено, що прем’єра новинки Ford відбудеться протягом 2020 року, а товарні машини з’являться в автосалонах пізніше.

Хоча сегмент пікапів найбільший на американському ринку, поки що жоден з автовиробників не запропонував клієнтам серійний електропікап. Свої проекти одночасно готують Tesla, Ford спільно з Rivian та General Motors.