У компанії Ford повідали деякі подробиці про свій електричний кросовер. Це буде перша EV-модель бренда, яку розроблять з нуля.

Автомобіль повинен стати конкурентом майбутнього компактного позашляховика Tesla Model Y. Як розповів Yahoo технічний директор американського бренду Радж Наір, новинка відрізнятиметься доступністю і великим запасом ходу – більш ніж 482 км на одному заряді.

«Ми вважаємо, що нам під силу розробити автомобіль із запасом ходу більш ніж в 300 миль (482 км)», – заявив топ-менеджер.

Як очікується, електрокросовер Ford з’явиться в 2020 році. При цьому він буде глобальною моделлю.
На розробку електричних моделей компанія Ford витратить до 2020 року 4,5 млрд доларів. У модельній гаммі виробника на той час має бути 13 машин на електротязі, причому на них повинне приходитися близько 40% світових продажів бренду.

Раніше ЗМІ стало відомо, що електрокари і гібридні моделі Ford випускатимуться під новим брендом Energi. Першими моделями, який отримають екологічні версії, стануть Kuga, Explorer і Transit. Вихід цих моделей на ринок запланований на 2020 рік. Також під новим брендом будуть випущені гібридні версії F-150 і Mustang.

Via: Electrek