У листопаді 2019-го Ford представив свій електричний кросовер Mustang Mach-E. До березня компанія зібрала на нього більше 45 000 попередніх замовлень, і очікувалося, що перші екземпляри будуть передані клієнтам наприкінці поточного року. У зв’язку з цим виробництво новинки вже повинні були почати, але поки цього не сталося.

Як повідомляє видання The Detroit Bureau, затримка з виробництвом Mustang Mach-E пов’язана з пандемією COVID-19, і компанія у цей важкий час намагається берегти ресурси. «Я знаю, що інші виробники роблять те саме. Однак, з огляду на нашу нездатність працювати через прийняті обмеження, терміни запуску будуть зрушені на еквівалентну тривалість», – заявив Хау Таї-Тан, головний спеціаліст з розробки продуктів та закупівель, під час презентації виробничого плану на минулому тижні.

Незважаючи на виниклу затримку, Ford все ще позиціонує Mustang Mach-E як машину 2021 модельного року і планує у 2020-м почати його випуск.

До речі, ще в лютому мексиканський завод марки у Куаутітлані випустив передсерійні екземпляри Mustang Mach-E. У квітні компанія повідомляла своїм клієнтам, що доставки Mach-e у Європу та США почнуться у листопаді.