Компанія Ford спільно з виробником комплектуючих для автомобілів Webasto розробила незвичайний прототип – повністю електричний Mustang з механічною коробкою перемикання передач.

Прототип отримав назву Mustang Lithium і дебютував на автомобільній виставці SEMA. Купе оснастили електричною силовою установкою, здатною видавати приблизно 900 кінських сил та близько 1 350 Нм крутного моменту. При цьому машина оснащена батарейною системою напругою в 800 В та 6-ступеневою МКПП.

Серед іншого, Mustang Lithium отримав кузовні елементи з карбону, а також 20-дюймові колісні диски, взуті в шини Michelin Pilot Sport 4S. В салоні прототипу можна помітити 10,4-дюймовий сенсорний екран, який дозволяє, зокрема, перемикати різні режими керування.

Щодо запуску Ford Mustang Lithium в серію мовf не йде – це суто прототип, але він призначений не тільки для демонстрації можливостей автовиробника, але й для обкатування технологій батарейного живлення та систем охолодження, що створюються спільно фахівцями Webasto і Ford.

До 2022 року компанія Ford інвестує понад 11,5 мільярдів доларів в електрифіковані автомобілі, в тому числі – в абсолютно новий повністю електричний позашляховик в стилістиці Мустанга. Він повинен дебютувати найближчими тижнями. Очікується, що машина зможе проїжджати на одному заряді до 480 км.