Компанія Ford розповіла про переваги переднього багажника електричного кросовера Mustang Mach-E. На думку виробника, його можна використовувати як великий контейнер для зберігання їжі чи напоїв.

Свої варіанти використання переднього багажника Ford Mustang Mach-E компанія запропонувала після Супербоула, фінальної гри Національної футбольної ліги США. Всі вони відносяться до так званих вечірок біля багажника. Так, Ford пропонує заповнити 136-літровий пластиковий «кошик» льодом і перевозити в ньому напої, соуси або морепродукти.

Крім того, в передньому багажнику кросовера поміщаються приблизно 1000 курячих крилець стандартного розміру. А ще відсік можна використовувати для гри в корнхол: це популярна вулична гра в Америці та Європі, суть якої – закинути мішечок в спеціальний отвір. Причому Ford акцентує увагу на наявності дренажного отвору у  багажнику, через яке все забруднення легко видалити, просто промивши його водою зі шланга.

Нагадаємо, Ford Mustang Mach-E представлений в декількох версіях: з 75,7-кіловат-годинною батареєю і 255-сильним мотором, акумулятором на 98,8 кіловат-години і мотором потужністю 282 к.с, а також у повнопривідних варіантах з тими самим батареями і установкою на 332 к.с. Найпотужніший Mustang Mach-E GT отримав два електромотори сумарною потужністю 459 к.с. і акумулятор об`ємом 98,8 кВтгод. Усі батареї підтримують зарядку потужністю 90-100 кВтгод (за 10 хв можна отримати додатковий пробіг у 75 км), Ддіапазон робочих температур – від -50 до +60 градусів Цельсія.. При цьому Ford дає восьмирічну гарантію на всі елементи силової установки.