Компанія Ford приймає попередні замовлення на новий електричний кросовер Mustang Mach-E від того часу, як модель дебютувала на автосалоні в Лос-Анджелесі трохи більше місяця тому. Перша партія електрокарів під назвою First Edition, за даними виробника, вже повністю заброньована, хоча її точну кількість Ford не повідомляє.

Відомо лише, що протягом перших 12 місяців буде випущено 50 000 кросоверів. Звичайно, бронювання – це аж ніяк не те ж саме, що продаж, оскільки клієнт має право у  будь-який момент скасувати попереднє замовлення та отримати назад свій депозит у розмірі 500 доларів. Mustang Mach-E First Edition коштує 61 000 доларів і являє собою повнопривідну модель зі збільшеною місткістю батареєю, червоними гальмівними супортами, металевими накладками на педалях, контрастним оформленням салону і і, звичайно, спеціальними шильдами.

Але, що найбільше цікаво, найпопулярнішим кольором для електричного Mustang Mach-Eстав Carbonized Grey – його обрали 38% замовників, за ним йде Grabber Blue Metallic з показником у 35%, а замикає трійку Rapid Red, на рахунку якого з 27%. Понад чверть усіх попередніх замовлень надійшла з Каліфорнії.

Постачання електрокара клієнтам почнуться до кінця 2020 року, а запуск виробництва запланований на осінь.