На заводі Ford в Мексиці стартувало дослідне виробництво електричного кросовера Mustang Mach-E. Про це свідчать фотографії, викладені на одній з офіційних сторінок компанії у Facebook. Автомобіль виглядає на них повністю готовим до продажу.

Однак це ще не товарний електрокар, а один з тестових зразків, зібраних в рамках налагодження технологічних процесів. Повноцінне серійне виробництво кросоверів стартує лише восени. Як повідомлялося раніше, першим ринком для Mustang Mach-E стане не рідна Північна Америка, а Європа, конкретно – країни на зразок Норвегії, де частка продажу «зелених» автомобілів дуже  висока. Потім новинка добереться до Сполучених Штатів та Китаю.

Європейська прем’єра Ford Mustang Mach-E відбулася в середині лютого на спеціальному заході в Лондоні. Від «американця» цей електрокроссовер відрізняється налаштуваннями керма, підвіски, систем курсової стійкості та повного приводу. При цьому силові установки у Старому Світі будуть ті самі – на 258, 285 і 338 к.с. На вибір покупцям запропонують батареї об`ємом 75,7 і 98,8 кВтгод (запас ходу – 340-450 км в залежності від версії). Раніше виробник повідомив, що більшість європейців, які розмістили попередні замовлення, обрали версії з блоком акумуляторів більшого об`єму.