Компанія Ford проводить дорожні тести перспективної електричної модифікації средньорозмірного пікапа Ford F-150, в зв’язку з чим виробник розповсюдив видовищне відео. Нагадаємо, електричний F-Series анонсували ще на початку 2019-го, в липні того ж року компанія показала, як він буксує вагони.

На нових кадрах видно, що електричний F-150 проходить випробування поруч з іншим електромобілем Ford – кросовером Mustang Mach-E. У першій частині ролика пікап хвацько долає снігові замети, демонструючи вражаючі позашляхові здібності. Потім Ford показує, як електричний F-150 буксирує на підйом великий причіп,  а ще пізніше прототип опиняється у позашляхових умовах і ефектно долає шлях через бруд і гравій, а також їде по великих каменях.

Звичайний Ford F-150

Технічні характеристики електричного F-150 компанія поки не розкриває, але у відеоролику можна розглянути задню незалежну підвіску електропікапу. Конструктивно вона кардинально відрізняється від підвіски паливної версії – там використовується класична для такого класу автомобілів ресорна схема з нерозрізним мостом. Очевидно, за рух машини відповідають два електромотори, однак не варто виключати, що згодом будуть запропоновані і варіанти з одним двигуном (тобто на моноприводі).