Майже рік тому Ford і Volkswagen домовилися щодо співпраці в галузі розроблення та виробництва електромобілів. І ось тепер ця угода була закріплена юридично: обидві сторони підписали договір, і тепер можуть приступати до безпосередньої його реалізації.

Однак, сюпризів як таких у цій події немає: ніяких нових планів за рік не з’явилося, так що залишається лише повторити торішні обіцянки партнерів, які вони висунули на основі спільного меморандуму.

По-перше, це випуск щодо компактного електрокара Ford на платформі Volkswagen MEB, виробництво якого почнеться у 2023 році. Судячи з усього, йдеться про трохи перероблену версію хетчбека ID.3. Ford планує випустити 600 тисяч таких електрокарів протягом шести років.

В іншому співробітництво стосується спільного розроблення автопілота, а також виробництва ряду комерційної техніки. Це моделі VW Caddy і фургон Transporter, які також будуть продаватися під маркою Ford, і пікап Ford Ranger, що також стане новим Volkswagen Amarok.

Цікаво, що у цих комерційних автомобілів напевно також будуть електричні версії, але у прес-релізі компаній поки про це нічого не говориться.