До початку нового десятиліття компанія Ford має намір випустити декілька нових еко-моделей. В рамках цих планів американський виробник випустить електричний кросовер зі значним запасом ходу. Про це ЗМІ розповів генеральний директор марки Марк Філдс.

За словами топ-менеджера, електричний кросовер Ford «буде несхожим ні на одну модель, що збирається сьогодні», а його запас ходу складатиме не менше 300 миль (480 км). При цьому він підкреслив, що новинка стане глобальною моделлю і продаватиметься Північній Америці, Європі і Азії. Компанія інвестує 700 млн доларів в розширення виробничих потужностей для виготовлення електричних моделей.

Окрім електричного кросовера, до 2020 року Ford випустить декілька гібридних авто: F-150, Mustang, Transit, а також два поліцейських авто. При цьому, лише Transit буде plug-in гібридом. В оголошенні компанії повідомляється, що в цей проект буде інвестовано 4,5 млрд доларів відповідно до прийнятої стратегії у 2015 році, а за 15 років кількість виготовлених електрифікованих автомобілів марки перевищить кількість авто лише з ДВЗ.

Via: Electrek