Електрична версія хетчбеку Форд Фокус – Ford Focus Electric – отримала значне технічне оновлення. Її укомплектували більш містким акумуляторним блоком батарей, завдяки чому збільшилася запас ходу.

Якщо раніше Ford Focus Electric оснащувався батареєю на 23 кіловат-години, то тепер – на 33,5 кВтг. В результаті автономність виросла до 184 км (на 62 км) відповідно до американського циклу EPA. Для порівняння, це більше, ніж у Nissan Leaf (30 кВтч), але менше, ніж у Volkswagen e – Golf (35,8 кВтч). Перший проїжджає на одному заряді 172, другий – в 200 км.

Крім того, Ford Focus Electric став підтримувати новий тип зарядки. Так, новий електро-Focus отримав можливість заряджатися на терміналах з постійним струмом через роз’єм комбо-формату CCS потужністю до 50 кВт. У Ford зазначають, що при використанні таких зарядних станцій за 30 хв можна збільшити запас ходу на 120 км.

Інших змін не відбулося, за винятком видозміненого лючка зарядки. У рух електричний Форд Фокус приводиться 143-сильним (107 кВт) електромотором.

Оновлений електрокар Форд вже поступив на конвеєр. Ціна Ford Focus Electric в модернізованому виконанні складає 29 тис. доларів (не рахуючи електромобільні пільги).

Via: Autocar, Green Car Reports