Організатори чемпіонату Formula E мають намір продати боліди,  які відслужили чотири сезони, пише Bloomberg з посиланням на главу чемпіонату Алехандро Агага. Всього було зроблено 40 таких автівок для перегонів.

Офіційного аукціону не буде – переговори про продаж мають приватний характер. Покупцями можуть виступати як самі команди, які бажають зберегти боліди для історії, так і колекціонери. Крім того, Агаг заявив, що усі машини справні і можуть використовуватися в якихось інших перегонах.

Боліди перших чотирьох сезонів Formula E були куплені організаторами чемпіонату за 400 тис. євро кожен. Командам вони надавалися в оренду, що знижувало вартість участі у чемпіонаті. При цьому механіки команд мали можливість трохи модифікувати електричні боліди.

Вартість вживаних болідів коливається у діапазоні 200-289 тис. доларів залежно від їх історії – який болід частіше вигравав, той і дорожче.

Причиною продажу є перехід з наступного сезону на машини нового покоління. Вони отримають істотно більш місткі акумулятори, внаслідок чого пілоти зможуть долати усю дистанцію гонки на одному заряді батарей. Найближча E-Prix п’ятого сезону пройде у грудні в Саудівській Аравії.