Концерн General Motors, який довгі роки приділяв небагато уваги електромобілям, оголосив про наймання 3 тисяч нових співробітників саме для роботи в цьому напрямку.

Йдеться про інженерів і, в першу чергу, програмістів. У компанії підкреслюють, що їх цікавить не досвід роботи в автомобільній сфері, а навички створення продуктів на технологіях Java, Android і iOS.

Саме програмне забезпечення називають одним з конкурентних переваг автомобілів Tesla. Свого часу концерн GM за безцінь продав своє спільне з Toyota підприємство в каліфорнійському місті Фрімонт, вважаючи, що там для автомобільного виробництва занадто високі зарплати. У підсумку, Маск зумів швидко найняти велику кількість хороших програмістів, яких в Каліфорнії було якраз з надлишком. Зараз у Фрімонті розташований основний завод Tesla.

GM не стала першою корпорацією, яка у 2020 році оголосила про масштабне збільшення штату програмістів. Раніше це зробив Volkswagen, який був змушений затримати випуск свого головного електромобіля ID.3 якраз через неготовність програмного забезпечення, а згодом випустив машину з обмеженим функціоналом.