Вчора ми писали про те, що влада Німеччини прийняла рішення збільшити субсидії на покупку електромобілів до 9000 євро. Це частина плану  щодо відновлення економіки після епідемії коронавірусу.

Однак, це не все. Уряд Німеччини також виділив кошти на розвиток дорожньої інфраструктури. Як пише Reuters, серед різних заходів пропонується зобов’язати усі автозаправні станції встановити у себе зарядні термінали.

Наразі у Німеччині налічується 27 тисяч 730 публічних зарядних терміналів. Важливо підкреслити, йдеться саме про індивідуальні зарядні точки, а не про зарядні станції, на яких таких точок може бути кілька десятків. При цьому потреба в зарядних терміналах вже зараз оцінюється у 70 тисяч.

Кількість АЗС в Німеччині зараз складає 14 тисяч. Цікаво, що у 1965 році їх було понад 45 тисяч. Скорочення числа АЗС, втім, може пояснюватися збільшенням їх розмірів та пропускної здатності.

Зарядні термінали вже зараз можна зустріти на багатьох автозаправках. Зокрема, таке обладнання ставиться на заправках Shell у Європі, а в Україні, наприклад, на АЗС Окко.