Нещодавно завод Tesla Gigafactory розпочав випуск батарей нового покоління, які, серед іншого, отримає «бюджетний» седан Model 3. Незабаром це ж підприємство випускатиме силові агрегати для майбутньої “трійки”.

Згідно з офіційними даними, гігафабрика Тесла окрім елементів живлення займеться також виробництвом електромоторів і трансмісій для Tesla Model 3. Про це стало відомо журналістам у рамках брифінгу State of the State.

«Сьогодні я радий оголосити про те, що Тесла розширить свої інвестиції в Неваді [штат, де знаходиться гігафабрика – ред.], виробляючи електродвигуни і редуктори для Model 3 на Gigafactory», – заявив губернатор штату Невада Брайан Сандовал.

Губернатор підкреслив, що Tesla додатково інвестує в підприємство 350 млн доларів і додасть 550 нових робочих місць. Нині на заводі працює 1 тис. осіб, в майбутньому кількість робітників буде збільшена до 6,5 тис.

Нагадаємо, що раніше з’явилась інформація про початок виготовлення батарей другого покоління, які будуть використовуватись в Tesla Model 3.

Via: InsideEVs