У листопаді 2019 року Tesla представила свій перший електричний пікап Cybertruck, свої плани щодо виробництва подібної моделі також оприлюднив раніше і Ford. Концерн General Motors не збирається залишатися в боргу і в недалекому майбутньому теж включиться у боротьбу за покупців у даному сегменті.

Як повідомляє прес-служба GM, вже наприкінці 2021 року концерн збирається налагодити випуск свого першого повністю електричного пікапа. Поки що новинка тримається в секреті, однак її перше зображення виробник вже оприлюднив. На ньому показано силует моделі.

Втім, простим шлях не буде: для запуску такого авто у виробництво необхідно суттєво модернізувати завод GM у місті Гемтремк, штат Мічіган. Для цього концерн готовий виділити кошти у розмірі $ 2,2 млрд, причому після реконструкції там будуть випускатися виключно електромобілі – це буде перший подібний завод GM. На базі пікапа також випустять позашляховик класу Sport Utility Vehicle (SUV). У зазначену суму включено тільки оновлення заводу, розробка електромобілів фінансується окремо.

 «Завдяки цим інвестиціям GM зробить великий крок вперед, перетворивши мрії про повністю електричному майбутньому в реальність, – заявив президент General Motors Марк Ройс під час прес-конференції – Наш електричний пікап стане першим в лінійці батарейних вантажівок, які відправляться на конвеєр найближчими роками» .

Старт модернізації підприємства запланований на кінець лютого 2020 року, з його реконструкцією кількість робочих буде збільшена з 900 до 2200.

Що ж стосується майбутнього електричного пікапа GM, інформації про нього поки небагато. У 2019 генеральний директор концерну Мері Барра в інтерв’ю Reuters заявила, що новий пікап буде дуже багатоцільовим та універсальним. З чуток, ціна позашляховика складе приблизно 90 тисяч доларів, при цьому випускати його, швидше за все, будуть під відродженим брендом Hummer.