Концерн General Motors опублікував документ на 179 сторінках А4, який має назву «Стимулювання екологічного сталого розвитку». У ньому, крім іншого, описуються плани щодо розширення модельного ряду електромобілів.

Так, з документа випливає, що крім великого електричного пікапа Hummer та великого електричного позашляховика Cadillac, електричний пікап з’явиться і у Chevrolet. Судячи з усього, усі три машини будуть побудовані на одній платформі, де Hummer буде «найсильнішим» , Cadillac – найрозкішнішим,  а Chevrolet – найпростішим та найдешевшим.

Ще одна машина, про яку ми раніше не чули – великий семимісний електричний кросовер Chevrolet. Логічно припустити, що йдеться про спрощену версію аналогічного за габаритами електричного кросовера Cadillac Lyriq, який будо представлено наступного місяця.

Нарешті, у Cadillac також буде ще один електричний кросовер розміром з бензиновий XT4. Іншими словами, це буде машина класу Jaguar I-Pace або Mercedes EQC.

Загалом концерн обіцяє 20 електричних автомобілів до 2023 року, зокрема, моделі Buick для китайського ринку, які є копіями американських Chevrolet.