Корпорації General Motors та Honda оголосили про підписання меморандуму щодо взаєморозуміння, який передує створенню повноцінного альянсу. Метою такого об’єднання є скорочення витрат на розроблення нових технологій, у першу чергу, в галузі електромобілів.

Ще у квітні було оголошено, що Honda створить два електромобіля на новій платформі General Motors. Тепер партнери говорять про більш глибоку співпрацю і про те, що в перспективі усі електрокари різних брендів для ринку Північної Америки будуть побудовані на єдиному шасі.

Подробиці об’єднання тільки знаходяться на стадії планування. Власне, меморандум, який було підписано, лише дозволив інженерам з обох сторін почати оцінку можливостей для співпраці і скорочення витрат. За результатами цієї оцінки і буде прийнято рішення про те, створювати альянс чи ні.

Підписаний документ став черговим прикладом того, що традиційні автоконцерни змушені об’єднувати зусилля заради якнайшвидшого переходу на випуск електромобілів. Раніше схожий союз створили Ford і Volkswagen, а також група PSA, що об’єднує Peugeot, Citroen, DS і Opel з Fiat Crysler. А той самий альянс Renault Nissan Mitsubishi існує вже як кілька років.