На початку жовтня General Motors пообіцяв випустити не менше 20 нових електромобілів до 2023 року, включаючи дві моделі на агрегатах Chevrolet Bolt, які будуть представлені протягом найближчих 18 місяців. Тепер голова правління і гендиректор американського концерну Мері Барра конкретизувала ці плани в ході свого виступу перед інвесторами на автомобільній конференції в Нью-Йорку.

Так, до 2020 року GM продаватиме чотири нові електромобілі. Коли саме вони дебютують – невідомо, проте під час презентації було продемонстровано зображення потенційного кросовера на базі Bolt, прем’єра якого може відбутися вже в січні 2018 року на Північноамериканському міжнародному автосалоні в Детройті.

З 2021 року General Motors почне використовувати нову електромобільну архітектуру, яка виступить основою для п’яти позашляховиків (включаючи два люксових), двох кросоверів (один люксовий), двох легкових моделей (одна люксова), а також автопілотованого електрокара.

gm-electric-car-architecture

Пані Барра підкреслила, що нова платформа дозволить робити прибуткові електромобілі (Bolt концерн продає собі в збиток) і, зокрема, понизити вартість батарей: 1 кіловат-година місткості коштуватиме менше 100 доларів проти нинішніх 145 доларів.