Компанія GMC, що належить концерну General Motors, розсекретила емблему відродженого бренду Hummer, який випускатиме електромобілі. Логотип марки американці показали у Twitter.

Як видно, головним елементом логотипу буде зображення крабу, що, швидше за все, символізує так званий «режим краба» – цу фішку для своїх електричних пікапів та позашляховиків автовиробник анонсував раніше. А ось що саме ховається під цим режимом, точно невідомо – на рахунок цього існує декілька версій.

Згідно з найпростішою та найочевиднішою з них, у автомобіля буде круїз-контроль для бездоріжжя: електронний помічник, що підтримує повільний рух з постійною низькою швидкістю. Це зручно при пересуванні поганою дорогою чи взагалі на офф-роуді. Однак навряд чи GMC стала б робити таку просту систему символом всієї марки.

Інша версія – «режим краба» являє собою можливість обертання колес у різних напрямках просто на місці, що забезпечує «танковий розворот». Подібне вмітимуть електричні пікапи та позашляховики Rivian.

Нарешті, за третьою версією під  «режимом краба» мається на увазі повнокероване шасі, в якому повертаються не тільки передні, але й задні колеса.

Хоча не виключено, що одразу усі ці три системи увійдуть до оснащення.

Електричний Hummer повинні були показати ще цього травня, однак через пандемію прем’єру перенесли. Очікується, що перший електромобіль бренду все ж розсекретять до кінця цього року, а у виробництво він відправиться наприкінці 2021 року.