Концерн General Motors взяв на себе зобов’язання до 2040 року стати повністю вуглецево-нейтральним, тобто перестати випускати автівки, що працюють на викопному паливі, а також перевести всі свої підприємства на роботу від поновлюваних джерел енергії.

Вже до 2035 року всі легкі комерційні транспортні засоби від GM будуть виключно електричними. Під це визначення потрапляють пікапи, а також фургони. Варто припустити, що важкі позашляховики також стануть виключно електричними, оскільки вони побудовані на тих самих платформах, що й пікапи.

Власне, електрична архітектура для пікапів та фургонів у GM вже є. У 2021 році компанія починає виробництво електромобіля Hummer, а також поштової машини BrightDrop EV600. Іншими словами, технічно перехід на виробництво виключно електромобілів можна здійснити і раніше. Цей факт уже викликав критику в бік концерну з боку еко-активістів. Як зазначає канадське видання Electrek.co, GM припинить випуск бензинових пікапів якраз на той час, коли через глобальне потепління Флорида вже піде під водую

У найближчий перспективі GM обіцяє випустити 30 нових електромобілів до середини десятиліття. У 2025 році 40% модельного ряду концерну буде повністю електрифікована. На виконання плану концерн витратить 27 млрд доларів. Ще рік тому в електромобілі збиралися інвестувати тільки 20 млрд.