У липні 1971 року у рамках програми «Аполлон-15»  на місяць був доставлений електричний автомобіль – Lunar Rover. Головним інженером при його створенні був Ференц Павлікс – американський конструктор угорського походження, який до приходу в NASA розробляв автомобілі в концерні General Motors.

Цей історичний факт дозволив маркетологам GM знайти спадкоємність між Lunar Rover і сучасним електромобілем Chevrolet Bolt. Компанія підготувала порівняльну таблицю, що показує перевагу Bolt над своїм місячним предком.

Враховуючи 46-річну різницю у віці, не дивно, що сучасний Chevrolet потужніше, комфортніше Lunar Rover і має великий запас ходу. У останнього, втім, є свої переваги. Як видно з таблиці, місячний автомобіль був повнопривідним, тоді як у Bolt ведучими є лише передні колеса.

chevrolet_bolt_lunar_rover

Крім того, таблиця не відбиває такий важливий для космічного транспорту показник як вагу – він у Lunar Rover очевидно був дуже скромним. До того ж його батареї працювали в ширшому діапазоні температур: у відсутності атмосфери на Місяці холодніше, ніж на Землі в тіні, і жаркіше – на сонці. Втім, і вартість Lunar Rover була незрівняна з Chevrolet Bolt – машина ручної зборки обійшлася американським платникам податків в 38 млн доларів (судячи з усього, з урахуванням доставки на місяць).