Виставка споживчої електроніки CES цього року проходить у віртуальному режимі, що не завадило концерну General Motors презентувати навіть не окремий електромобіль, а цілий новий бренд, який називається BrightDrop. Під такою назвою вже найближчими місяцями почнеться випуск комерційної техніки, насамперед, оригінального електричного фургона EV600.

Машина побудована на новій платформі і використовує акумулятори Ultium, які GM збирається робити спільно з LG. Технічні подробиці щодо новинки не розкриваються, але можна припустити, що як мінімум в чомусь його архітектура повинна бути близька електричному пікапу Hummer.

Отже, йдеться про повноприводний, повністю електричний фургон з вантажним відсіком об’ємом 17 кубічних метрів. Виробник обіцяє запас ходу у 402 км на одному заряді. Ємність тягової батареї не уточнюється, відома лише кількість  модулів акумуляторів Ultium –  їх 20.

Що стосується можливостей зарядки, то EV600 готовий приймати порівняно скромний за потужності постійний струм у 120 кіловат. За годину це забезпечить заряд на 274 км шляху.

Першим клієнтом, який отримає фургони вже цього року, стане сервіс FedEx Express. З 2022 року машину зможуть замовити й інші компанії.