Під час презентації нового масштабного плану зі збільшення інвестицій в електромобілі, концерн General Motors вперше показав новий позашляховик Hummer. Раніше ми бачили тільки тизер цієї машини.

Власне, сенсацією цей кадр не став. Компанія ще у вересні повністю розсекретила пікап Hummer, який ділить з позашляховиком всю технічну начинку. Навіть зовні машини будуть відрізнятися тільки формою задньої частини кузова. Можливо також, що більш дорогий позашляховик отримає розширений список опцій.

Судячи з усього, на кадрі зображено тільки демонстраційний макет. Раніше компанія зізналася, що навіть пікап, який надійде в продаж першим, поки не почав проходити випробування, оскільки у вересні ще не був готовий жоден «живий» зразок.

Що ж стосується вищезгаданих інвестицій, то GM прийняв рішення за п’ять років витрати 27 млрд доларів (замість 20-и) і прискорити запуск нових моделей у виробництво. Водночас якщо раніше йшлося про 20 нових електромобілів до 2023 року, то тепер вже про 30, але до 2025-го. Поки що анонсовано 12 з них: це чотири моделі під маркою GMC та ще стільки ж під брендами Chevrolet та Cadillac.

Нагадаємо, що новий Hummer отримає повністю електричний привід потужністю 1000 кінських сил. Великий пікап зможе проїжджати 563 км на одному заряді. Новинка надійде в продаж наприкінці 2021 року, однак перша партія вже розкуплена на рік вперед.