Новий електричний позашляховик GMC Hummer мав з’явитися 20 травня, але коронавірус змішав усі карти. Як наслідок, тепер запуск проекту перенесли на осінь,  а піар-відділ продовжує наганяти інтерес. Так, нещодавно було опубліковано новий відеоролик, в якому можна розглянути силует автомобіля.

Поки General Motors показала профіль двох варіантів Hummer: пікапа та позашляховика. Обидва мають форми легендарних паливних «Хамерів», які вже не випускаються. На окремих кадрах ролика показаний процес створення дизайн-макету, з якого теж можна почерпнути нові відомості щодо екстер’єру електричної новинки.

Виробник також повторив характеристики, що вже були озвучені. Наприклад, з 0 до 96 км/год (60 миль / год) автомобіль буде здатний розігнатися лише за 3 сек. Раніше американська компанія заявляла, що електрична трансмісія розвиватиме 1014 к.с. і 15 574 Нм.

Для GMC Hummer запропонують кілька батарей ємністю від 50 до 200 кВт год. Вони будуть працювати при напрузі 800 В і підтримувати швидку зарядку потужністю 350 кВт.

Втім, без нової інформації все ж не обійшлося. Серед опцій називається наступне покоління автопілота GM, знімний дах, а також два режими руху. «Адреналіновий», який, вочевидь, передбачає максимальну потужність та динаміку, та загадковий «Режим краба».

Що мається на увазі під останнім можна тільки здогадуватися. Нам здається логічним, що це назва для системи, схожої на Crawl Control у позашляховиків Toyota, коли швидкість машини на бездоріжжі фіксується на невеликих значеннях: як наслідок, машина повзе по камінню або ямах зі стабільно заданою швидкістю і водієві не потрібно працювати педалями газу та гальма.

Наші колеги з американської редакції InsideEVs, однак, нагадують, що особливістю крабів є здатність рухатися боком. Це наводить на думки про те, що Hummer, по-перше, може отримати повнокероване шасі, яке дозволяє в певних межах дійсно переміщатися в бік без повороту кузова. А, по-друге, можливість здійснювати «танковий розворот», який вміє робити той самий Rivian: за рахунок різноспрямованого обертання правих і лівих коліс на слизькому покритті електромобіль з чотирма моторами здатний розвертатися на місці, знову ж таки, як краб.

Презентація пікапа Hummer запланована на осінь 2020 року, а запуск виробництва – на осінь 2021-го. Для електропозашляховика поки не називаються навіть приблизні дати. Випуск новинок налагодять на детройтському заводі Hamtramck.