Концерн General Motors підтвердив відродження назви Hummer і показав перший тизер моделі, яка вийде під цим ім’ям. Електричний пікап GMC Hummer EV дебютує 20 травня 2020 року, але у продаж надійде тільки восени 2021-го.

На єдиному тизері GMC Hummer EV показаний спереду, причому виробник вказує, що це -передсерійний зразок. На знімку видно світлодіодна оптика на всю ширину кузова, ходові вогні на даху та невеликий шильд GMC. Уже відомо, що Hummer буде не самостійним брендом, а сімейством електромобілів. Його будуть випускати на заводі Detroit-Hamtramck у штаті Мічиган та продавати через дилерські центри GMC.

General Motors також розкрив деякі подробиці щодо пікап. Наприклад, його силова установка буде видавати 1000 к.с. (якщо точніше – 1015 к.с.) і 15 592 Нм крутного моменту (величина вказана на колесах, з урахуванням передатного числа редуктора, а крутний момент двигуна, за нашими підрахунками, складе 1200-1800 Нм), а до 60 миль/год  (97 км/год) GMC Hummer EV зможе розганятися за 3 секунди. За попередньою оцінкою, без підзарядки пікап проїде близько 650 км.

Основою електричного пікапа стане платформа BT1, розроблена спеціально для батарейних позашляховиків. Це один з варіантів шасі GMT T1XX, що лежить в основі бензинових пікапів та позашляховиків GM останніх поколінь.

Виробництво пікапа Hummer почнеться наприкінці 2021 року. Для цього General Motors переобладнає Детройтський завод D-HAM: сума інвестицій в підприємство складе 2,2 млрд доларів, і крім пікапа там будуть збирати інші майбутні електромобілі марки, зокрема, кросовери і позашляховики.