Топ-менеджмент і головна виробнича рада Audi досягли домовленості про те, що завод компанії в Інгольштадті займеться випуском двох електричних позашляховиків. Старт виробництву дадуть у 2021 році. Таким чином, профспілці вдалося захистити інтереси німецьких робітників, що стосуються планів Audi по електрифікації модельного ряду.

Як відомо, першим електромобільним підприємством Audi стане завод в Бельгії – в 2018 році там поставлять на конвеєр позашляховик e-tron quattro,  а у 2019-му – купейний кросовер e-tron Sportback.  Співробітники німецьких підприємств бренду – а це близько двох третин усієї робочої сили Audi – багато місяців домагалися, щоб їх також підключили до випуску EV. Ще у вересні глава компанії Руперт Штадлер пообіцяв, що з часом усі заводи – тобто і в Мексиці, і в Угорщині – займуться виробництвом електромобілів, а тепер ці плани були конкретизовані.

На даний момент неясно, які саме електрокросовери робитимуть в Інгольштадті, але, швидше за все, не ті ж самі, що у Брюсселі. Річ у тому, що до 2025 року марка обіцяє вивести на ринок 20 електрифікованих моделей, причому більше 10 з них будуть повністю електричними. Окрім SUV, в планах значаться компактна міська модель і спорткар e-tron GT на платформі Porsche Mission E.