Компанія Harley-Davidson має намір почати продажі свого першого повністю електричного мотоцикла протягом наступних 18 місяців. Про це було оголошено під час останніх переговорів з інвесторами, які керівники Harley-Davidson проводять раз на квартал.

Мова зайшла про концепт електричного мотоцикла LiveWire, який компанія представила ще чотири роки тому – ви могли бачити цей байк в супергероїчних фільмах серії  «Месники». Так ось, глава Harley-Davidson Метт Леватич офіційно підтвердив, що «робота над проектом триває». Фінансовий директор компанії Джон Олін пообіцяв витрачати від 25 до 50 мільйонів доларів в рік на розробку електричних мотоциклів, щоб перетворити Harley-Davidson на «світового лідера в галузі електробайків».

Концепт LiveWire був ходовим, проте неясно, чи планує американський виробник робити серійним саме його або ж зараз створюється нова електрична модель. Другий варіант більш прийнятний, враховуючи, що характеристики LiveWire за сучасними мірками не можна назвати видатними. Зокрема, його запас ходу на одному заряді був нижчий 100 км.