Відроджена в Барселоні автомобільна марка Hispano Suiza представила на автосалоні в Женеві свою першу електричну модель – спорткар Carmen. Виконаний у ретро-стилі, автомобіль відрізняється низькою вагою і незвичайним компонуванням.

Моторів два, сумарною потужністю у 1020 к.с. Зазвичай такі параметри в електрокарах компонують з повним приводом, але у Carmen ведучими є тільки задні колеса. Двомоторна схема в даному випадку потрібна для керування вектором тяги, щоб машина краще входила у повороти.

Розгін до 100 км/год займає у Carmen менше 3 секунд, а його максимальна швидкість обмежена на відмітці у 250 км/год. Розташована в центральному тунелі і за спинками крісел Т-подібна батарея місткістю 80 кіловат-годин забезпечує запас ходу у 400 км.

Ще однією особливістю нового електричного спорткара являється відносно низька вага – всього 1690 кілограмів. Це багато тільки на тлі бензинових аналогів, більшість електричних машин порівнянної потужності важать більше 2 тонн. Домогтися зниження ваги конструкторам Hispano Suiza вдалося якраз за рахунок відмови від повного приводу і вибору максимально легких акумуляторів. Зараз співвідношення місткості до ваги в батареї машини складає 230 ват-годин на кілограм, проте до моменту запуску в серійне виробництво інженери мають намір збільшити цей показник до 300 ват-годин на кілограм.

Незважаючи на незвичайний ретро-дизайн, Hispano Suiza Carmen відрізняється непоганою аеродинамікою – коефіцієнт лобового спротиву складає всього 0,325, що нижче, ніж у багатьох двомісних авто.

Протягом 2019 року компанія проводитиме дорожні випробування і налаштування автомобіля, а з 2020 має намір почати дрібносерійний випуск. Всього обіцяють побудувати лише 19 електрокарів. Ціна вже оголошена – 1,5 мільйона євро без урахування податків.