Компанія Honda заявила про прискорення темпу виведення нових гібридів та електромобілів на європейський ринок: відтепер усі машини, які продаються у Старому Світі, будуть електрифіковані вже у 2022 році. Раніше компанія збиралася досягти цього до 2025-го.

За даними британського видання Autocar, найближчим часом Civic та HR-V отримають гібридні версії, тоді як хетчбек Honda Jazz / Fit, що дебютував декілька днів тому, буде продаватися тільки в якості «м’якого» гібрида. Разом з тим кросовер CR-V вже доступний з вбудованим електродвигуном, не є винятком і суперкар NSX. Що стосується електромобілів, у виробника є одна така модель – новий Honda e. На нього вже почали приймати замовлення в Європі та у Японії.

В цілому японська марка випустить на ринок Європи шість нових електрифікованих моделей протягом наступних 36 місяців. Прискорення планів пов’язано з бажанням вкластися в нові екологічні вимоги, які вступлять в силу у 2021 році. Відповідно до них модельний ряд компанії повинен укладатися в середнє значення викидів CO2 95 г / км, інакше виробникові доведеться заплатити великий штраф.

“Темпи змін в регулюванні, ринку та поведінці споживачів в Європі означають, що зрушення в бік електрифікації відбувається тут швидше, ніж де б то не було у світі”, – заявив старший віце-президент Honda Motor Europe Том Гарднер.