Компанія Honda опублікувала перше тизерне зображення нового концепт-кара під назвою Sports EV. Повністю цю машину розсекретять на міжнародному мотор-шоу в Токіо, яке пройде з 27 жовтня по 5 листопада.

Honda Sports EV Concept являє собою компактне купе  з електричною силовою установкою. Технічні характеристики доки не розкриваються – відомо лише, що спортивний електромобіль отримав штучний інтелект, але про його можливості автовиробник нічого не говорить. Швидше за все, це черговий персональний помічник, який дає водієві підказки і виконуючий голосові команди.

Судячи зі скетчу, стилістично Sports EV Concept близький до хетчбеку Urban EV Concept, який Honda нещодавно продемонструвала на Франкфуртському автосалоні. Міський електромобіль, що вразив багатьох прихильників бренду своїм ретро-дизайном, також оснащений навченим особистим асистентом – ця система називається Honda Automated Network Assist. Крім того, модель має функцію двосторонньої зарядки, тобто може повертати електрику з акумуляторів в домашню мережу і таким чином служити резервним джерелом енергії. Про «начинку» Urban EV також нічого не відомо, але Honda вже підтвердила, що концепт виступить основою для серійного електрокара, який вийде на європейський ринок у 2019 році. Тепер є шанс, що до сіті-кару для повсякденного руху приєднається ефектний драйверський електромобіль.