На Пекінському автосалоні-2020 року, який проходить у ці дні, компанія Honda представила концепт електричного кросовера SUV e: concept. Ця машина отримає серійне втілення і стане другим за рахунком масовим електромобілем бренду після хетчбека Honda e.

Автомобіль вийшов вельми ефектним. У дизайні дивує несподівано висока лінія переднього багажника, великі колісні арки, виразна пластика бокових панелей та дуже довгі  двері. В цілому SUV e: concept не має нічого спільного з Honda e, яка створена в ретро-стилі.

На жаль, ніяких технічних характеристик озвучено не було. Можна лише припустити, що серійний електрокар отримає більш практичний п’ятидверний кузов, а його топова версія стане повнопривідною і оснащуватиметься як мінімум двома електромоторами.

Автомобіль обіцяють укомплектувати просунутою системою допомоги водія, а в якості ключа від нього можна буде використовувати смартфон. Також машина отримає можливість завантажувати оновлення самостійно.

Новий кросовер Хонда створюється, в першу чергу, для китайського ринку. Чи буде машина представлена ​​в інших країнах, поки не відомо.