У Мережі з’явилася інформація щодо електричного пікапа, який General Motors буде випускати на своєму детройтському заводі під відродженою маркою Hummer. Як повідомляє сайт GM Authority, топова версія пікапа отримає кілька електромоторів сумарною потужністю приблизно 1000 к.с, зможе розганятися з місця до 60 миль/год (97 км/год) за 3 сек  і проїжджати без підключення до мережі 650 км.

Основою електричного пікапа стане платформа BT1, розроблена спеціально для батарейних позашляховиків. Це один з варіантів шамі GMT T1XX, що лежить в основі пікапа Chevrolet Silverado, нових Tahoe і Suburban, а також майбутнього Cadillac Escalade. Прямим конкурентом електрокара буде Tesla Cybertruck.

Виробництво пікапа Hummer почнеться наприкінці 2021 року. Для цього General Motors переобладнає Детройтський завод D-HAM: сума інвестицій в підприємство становитиме 2,2 млрд доларів, і окрім пікапа там збиратимуть безпілотник Cruise Origin, а також майбутні «зелені» позашляховики і кросовери. Тягові батареї для всіх електричних моделей General Motors буде випускати спільне підприємство GM-LG Chem.