Марка GMC, що належить концерну General Motors, опублікувала короткий відеотізер 1000-сильного електричного пікапа Hummer EV. Заодно компанія повідомила, що прем’єра новинки, запланована на 20 травня, відкладається на невизначений термін через ситуцію, що склалася у світі.

Ролик практично не дозволяє розгледіти будь-які нові деталі майбутнього електричного позашляховика: у ньому продемонстрований пікап, який рухається лісовою дорогою, але не розкривається ніяких подробиць – можна розгледіти лише дворядну кабіну та коротку вантажну платформу.

Раніше повідомлялося, що для електричного Хаммера запропонують кілька варіантів силових установок з різною кількістю двигунів, а топова версія отримає три мотори сукупної віддачею приблизно 1 000 к.с. Такий пікап зможе набирати перші 100 км/год приблизно за 3 сек. Крім того, майбутньому електрокару обіцяють пакет опцій, що підвищить його здатності на бездоріжжі.

Hummer EV – тизер, що був опублікований раніше

Основою пікапа GMC Hummer EV стане електрична платформа BT1, один з варіантів шасі GMT T1XX, що лежить в основі паливних Chevrolet Silverado, Tahoe/Suburban і Cadillac Escalade. Виробництво пікапа почнеться наприкінці 2021 року на Детройтському заводі D-HAM – сума інвестицій у підприємство становитиме 2,2 млрд доларів.