Електромобіль GMC Hummer EV, анонсований тиждень тому, буде доступний в декількох модифікаціях, які будуть відрізнятися потужністю і запасом ходу на одному заряді. Зокрема, топовий варіант забезпечать тримоторною силовою установкою. Про це в General Motors оголосили під час заходу, присвяченому звіту за четвертий квартал минулого року.

Президент GM Марк Ройс повідомив, що у GMC Hummer EV будуть як доступний базовий варіант, так і спеціальні версії для клієнтів, яким потрібні поліпшені позашляхові та буксирувальні можливості. На жаль, ніяких деталей топ-менеджер не розкрив.

Раніше в концерні заявили, що потужність GMC Hummer EV становитиме 1000 к.с., а розгін до 97 км/год (60 миль/год) займе лише 3 сек, що можна порівняти з динамікою суперкарів. Швидше за все, на увазі  малася саме версія з трьома електромоторами. Судячи з електромобілів інших виробників, можна припустити, що один агрегат буде обертати передню вісь, а два інших – задню, з можливістю розподілу тяги між колесами.

В GM позиціонують відроджений Hummer як вантажівку: з великою часткою ймовірності мова йде про пікап. На конвеєр новинка відправиться наприкінці 2021 року – практично одночасно з пікапом Tesla Cybertruck, у якого також будуть варіанти з одним, двома і трьома електромоторами. Два інших потенційних конкурента – Rivian R1T і Lordstown Endurance – взагалі отримають по чотири електромотори – по одному на колесо.