У першому кварталі 2020 альянс Hyundai і Kia продав 28 тисяч 796 електромобілів у всьому світі, зайнявши 9,9% від цього ринку. Вперше для корпорації її частка на ринку електрокарів перевищила частку на ринку автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння, яка зараз становить 8,9%.

Як повідомляє Business Korea, щоб закріпити цей тренд, партнери готують абсолютно новий автомобіль, який поки що називається «Проект NE».

Досі всі електрокари Hyundai і Kia робилися фактично з бензинових машин. Наприклад, Hyundai Ioniq Electric, окрім електричної, має і гібридну версію, а Kia Soul взагалі більше відомий своїми паливними модифікаціями.

На відміну від них, NE від самого початку буде суто електромобілем, для якого створюється нова архітектура. Він з’явиться у 2021 році, а до 2025 у Hyundai вийде 14 нових повністю електричних моделей.

Платформу NE запозичить і Kia. Ця марка планує у найближчі п’ять років випустити 11 електричних новинок.

Варто зазначити, що цей план не враховує наміри преміального бренду Genesis (входить до Hyundai Motor) також випустити електричні моделі, тому загалом корейських новинок буде навіть більше 25.