Два південнокорейських гіганти, Hyundai та Samsung, об’єднають зусилля у сфері виробництва електромобілів з великим запасом ходу. Відповідна домовленість була досягнута на зустрічі представників двох компаній.

Переговори віце-президента Samsung Electronics Лі Джейона (Lee Jae-yong) та виконавчого віце-президента Hyundai Motor Group Ійсана Чонга (Chung Eui-sun) відбулися на акумуляторному заводі Samsung SDI у Чхонані, який знаходиться на південь від Сеула.

На цій зустрічі сторони обговорили нове покоління акумуляторних технологій та поділилися своїми досягненнями в галузі досліджень та розробок АКБ. Зокрема, у березні цього року Samsung SDI розробила високопродуктивну твердотільну батарею, завдяки якій запас ходу електромобілів досягне 800 км, а кількість циклів зарядки перевищить 1000.

Цікаво, що сьогодні Hyundai не співпрацює з Samsung. Постачальниками АКБ для електромобілів та гібридів Hyundai є два інших корейських виробника: LG Chem і SK Innovation.

Поки сторони не назвали можливу дату виходу «далекобійних» електромобілів. Наразі Hyundai випускає декілька електрокарів – хетчбек Ioniq та кросовер Kona.