Після успішного запуску у виробництво серійних легкових електромобілів (Ioniq Electric та Kona Electric) Hyundai представив перший в своїй лінійці електричний мікроавтобус – County Electric. Це 7,7-метрова машина, яка буде доступна у різних варіантах місткості, від 15 до 33 пасажирських місць.

Електроавтобус отримав літій-іонно-полімерний акумулятор на 128 кВтгод, який забезпечує запас ходу до 250 км без підзарядки – за ідеєю, цього може вистачити на повний день роботи на маршруті. Швидше за все, дальність пробігу оцінювалася за корейською методикою, дуже точною: як правило, її показники близькі до результатів, які електромобілі демонструють при тестуванні за системою північноамериканського агентства з охорони довкілля (EPA). Остання вважається однією з найсуворіших і наближених до реальних умов експлуатації.

Поповнити батареї можна за 72 хвилин за допомогою 150-кіловатної зарядки,  водночас буде можливість зарядний пристрій для підключення новинки до побутової електромережі на 220В – така зарядка займе 17 годин.

Важливою перевагою Hyundai County Electric є підтримка 150-кіловатної зарядки Combo 1 DC: на такому терміналі запас енергії можна відновити лише за 72 хвилини. Тобто водій, наприклад, піде на обід, а коли повернеться, його мікроавтобус буде майже повністю заряджений. Також блок акумуляторів можна зарядити від звичайної 220-вольтової розетки, але в цьому випадку увесь процес займе 17 годин (до того ж, цю функцію потрібно буде замовити в якості опції).

А ще електробус Hyundai відрізняється динамікою. Як відзначають в компанії, з 50 до 80 км/год Country Electric розганяється на 30% швидше за аналогічний автобус з дизельним двигуном. Крім цього, його оснастили посиленими гальмами – через велику вагу.

В оснащення новинки увійшли цифрова панель приладів, мультифункціональне кермо і «розумний» ключ з можливістю дистанційного запуску двигуна. Для захисту пасажирів автобус оснащується системами, що запобігають закриття дверей в процесі посадки-висадки, а також електронікою, яка не дозволить почати рух з відкритими дверима.